Technologia fotografii rozwinęła się w ciągu ostatnich lat do tego stopnia, że niemal zapomnieliśmy już jak wyglądają fotografie w formie papierowej. Zdjęcia przeglądamy na ekranach naszych telefonów, komputerów, tabletów, jednak w elektronicznej formie czegoś brakuje, istnieje pewien niedosyt. To dlatego, mimo rozpowszechnionej technologii, coraz częściej chcemy wracać do korzeni, zdjęć wywołanych na papierze, ale nie w tradycyjnej formie.

Zdjęcia leżące gdzieś na dnie szuflady zapisane na dysku CD lub innym nośniku łatwo przechodzą w niepamięć, dlatego warto odświeżyć wspomnienia i wybrać najcenniejsze z nich, by utworzyć przepiękną fotoksiążkę.

fotoksiazka.jpg

Fotoksiążka to doskonały sposób na zachowanie pamięci o chwilach uwiecznionych na fotografii. Dzięki nowoczesnym technologiom druku możemy cieszyć się doskonałą jakością zdjęć w formie fotoksiążki, wydrukowanej techniką cyfrową na wysokiej jakości papierze kredowym. Dodatkową zaletą fotoksiążki jest fakt, że od początku do końca można zaprojektować jej wgląd samemu. Do tego celu służy bezpłatny program do fotoksiążki - Sento Designer. Program jest w pełni modyfikowalny. Umożliwia między innymi wybranie rodzaju tła z pośród wielu dostępnych w bazie programu, ramek i masek zdobiących zdjęcia w bardzo efektowny sposób oraz wszelkich ozdób przygotowanych na różne okazje.

PRZYKŁADY TEŁ
         
PRZYKŁADY MASEK
         

Aby zaprojektować i wykonać projekt fotoksiążki, nie trzeba mieć żadnych umiejętności graficznych lub informatycznych. Program poprowadzi nas przez cały proces krok po kroku od instalacji do zamówienia fotoksiążki. Po złożeniu zamówienia plik projektu wędruje do naszej drukarni, gdzie powstają poszczególne części fotoksiążki i jest ona składana w introligatorni do ostatecznej formy. Nad końcowym kształtem fotoksiążki pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy do dyspozycji mają nowoczesne urządzenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zamawiamy doskonałej jakości fotoksiążkę na długie lata.

Okazji do stworzenia własnej fotoksiążki może być wiele: ważne wydarzenie w życiu, ślub, chrzest dziecka, komunia święta, urodziny lub wyjazd na wakacje. Można też stworzyć swoją wyjątkową fotoksiążkę z imprezy lub bez żadnej okazji, po prostu zbierając wiele zdjęć wykonanych w ciągu ostatnich miesięcy, czy lat...

 

 Minimalna ilość stron: 20; Maksymalna ilość stron 80.

  • Twarde okładki zabezpieczone folią błyszczącą
  • Miękkie strony, papier satynowy błysk 170g
  • Może zawierać 20-80 stron
  • 5 formatów do wyboru

UWAGA: Nie zalecamy umieszczania w projekcie fotoksiążki jedego zdjęcia na dwóch sąsiadujących stronach, ponieważ mogą powstać zniekształcenia obrazu na grzbiecie fotoksiążki.

Dostępne w formatach

A5 poziom
21cm x 15cm

 

A4 poziom
30cm × 21cm

 

A4 pion
21cm × 30cm

 

kwadrat
21cm × 21cm

 

kwadrat
30cm × 30cm