W obecnych czasach wiele spraw można załatwić za pośrednictwem internetu i dostępnych tam narzędzi. Nie wychodząc z domu możemy własnoręcznie stworzyć i zamówić produkt, który idealnie wpisuje się w nasz gust i wymagania. Taką właśnie możliwość daje nam technologia cyfrowej fotografii, połączona z procesem nowoczesnego wydruku. Jak możemy to dziś wykorzystać? Drukując zdjęcia w formie własnoręcznie zaprojektowanego fotoalbumu.


fotoalbum.jpg

Wielu z nas tęskni dziś za dawną formą fotografii, która ma swój zapach, strukturę, fizyczną formę. Można jej dotknąć, powąchać, wziąć w dłoń, wyciągnąć z ukrycia w głębi szafy. Chyba wszyscy pamiętamy czasy dzieciństwa, kiedy to zdjęcia w albumach oglądaliśmy wspólnie z bliskimi lub przyjaciółmi, wspominając przy tym dawne czasy. Przeglądając fotografie w formie elektronicznej nie ma się tak bliskiego i bezpośredniego kontaktu ze zdjęciem, nie wywołują one takich emocji, jak papierowa fotografia.

Uczucia i emocje, które towarzyszą nam podczas oglądania zdjęć, są szczególnie silne, jeśli dotyczą konkretnego wydarzenia. Takiego, które niosło za sobą wiele radości i wzruszeń. Dzięki bezpłatnemu programowi do fotoalbumu - Sento Designer, można za pomocą kilku kliknięć myszą stworzyć własny projekt fotoalbumu i przesłać pliki do naszej drukarni. Nie trzeba przy tym żadnej wiedzy informatycznej lub graficznej. Program poprowadzi nas krok po kroku od momentu wyboru produktu i formatu fotoalbumu, przez dodanie zdjęć, różnego rodzaju teł, ramek i ozdobników, aż do zamówienia i płatności.

Cały system jest tak skonstruowany, aby już od pierwszej chwili wiadomo było jak będzie wyglądał fotoalbum zamówiony w naszej firmie i jaka będzie jego cena.

 

Fotoalbumy drukowane są na najwyższej klasy drukarkach cyfrowych firmy Konica Minolta, na papierze satynowym błysk. Posiadają twardą okładkę (druk fotograficzny Epson), zabezpieczoną folią błyszczącą oraz twarde strony rozkładane na płasko. Minimalna ilość stron: 20; Maksymalna 30.

  • Twarde okładki zabezpieczone folią błyszczącą
  • Twarde strony wewnętrzne rozkładane na płasko, papier satynowy błysk
  • Może zawierać 20-30 stron
  • 5 formatów do wyboru

Dostępne w formatach

A5 poziom
21cm x 15cm

 

A4 poziom
30cm × 21cm

 

A4 pion
21cm × 30cm

 

kwadrat
21cm × 21cm

 

kwadrat
30cm × 30cm