Wspomnienia odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Te uwiecznione na fotografii mogą dodatkowo stać się nośnikiem wielu ciepłych i serdecznych uczuć oraz emocji. Warto więc pamiętać o dobrych chwilach i mieć pod ręką coś, co będzie te dobre wspomnienia przywoływało.

fotokalendarz.jpg

Fotokalendarz jest jednym z tych przedmiotów, na który spoglądamy niemal codziennie. Wszystkim tym, którzy chcieliby własnoręcznie zaprojektować fotokalendarz, polecamy bezpłatny program - Sento Designer, za pomocą którego można w kilku prostych krokach stworzyć swój projekt fotokalendarza z własnymi zdjęciami. W procesie tworzenia projektu, za pomocą kilku kliknięć wybieramy format fotokalendarza oraz umieszczamy wybrane zdjęcia na poszczególnych stronach. Zdjęcia można umieścić również automatycznie we wszyskich dostępnych polach zdjęciowych. Naszym zadaniem jest jedynie dostosować wygląd projektu do naszych upodobań. W tym celu wybieramy tło fotokalendarza, styl stron, ramkę, efektowne maski i inne szczegóły.

Fotokalendarz jest świetnym pomysłem na prezent, dzięki któremu bliska osoba naszemu sercu może każdego dnia cieszyć się wspólnie przeżytymi chwilami. To także świetny sposób na podsumowanie wydarzeń minionego roku. Fotokalendarz można wręczyć przyjacielowi lub samemu sprawić sobie miły prezent, którego stworzenie nie kosztuje wiele czasu i wysiłku.

  • Papier satynowy 170g
  • Oprawa w spiralę
  • Dowolna ilość miesięcy (max. 3 lata)
  • Dowolny miesiąc początkowy i końcowy
  • 5 formatów do wyboru

Dostępne w formatach

 

A4 pion
21cm × 30cm

a3_pion.jpg
 

A3 pion
30cm × 42cm

a3_poziom.jpg
 

A3 poziom
42cm × 30cm

pion.jpg
 

pion
20cm × 40cm

 

kwadrat
30cm × 30cm